18.12.2017

Veseli: Do të vazhdojmë t’i mbështesim vreshtarët

8 Tetor 2017

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka thënë se vreshtarët e Rahovecit dhe të gjithë vendit janë krenaria e Kosovës.

Veseli ka thënë se në mandatin e ri, PDK do të vazhdoj t’i mbështes fuqishëm ata, shkruan arbresh.info.

“Vreshtarët e Rahovecit dhe gjithë Kosovës janë krenari e jona. Edhe në mandatin e ri do të vazhdojmë t’i mbështesim fuqishëm për t’i rritur kapacitetet e tyre prodhuese dhe për hapjen e mundësive të reja për punësim”, ka shkruar Veseli në Facebook./arbresh.info/