17.12.2017

Veliu shpërndan centrifuga për bletarët llapjanë (FOTO)

6 Tetor 2017

Kryetari aktual i Komunës së Podujevës dhe po ashtu edhe kandidati i LDK-së për këtë komunë, Agim Veliu sot ka zhvilluar një aksion ku ka shpërndarë centrifuga për bletarët llapjanë.

Veliu ka shpërndarë 90 centrifuga elektrike, transmeton Indeksonline.

“Për bletarët llapjanë, sot shpërndamë 90 centrifuga elektrike për vjeljen e mjaltit”, ka shkruar Veliu në Facebook./Indeksonline/