19.07.2018

Ribery bëhet nervoz, hedh në tokë fanellën e Bayern Munichut (VIDEO)

13 Shtator 2017

Franck Ribery reagoi keq pas zëvendësimit në ndeshjen mes Bayern Munichut dhe Anderlechtit në Ligën e Kampionëve.