16.12.2018

Real Madrid me super përforcim nga Chelsea

9 Janar 2018

Real Madrid kërkon një përforcim të madh nga Chelsea.

Real Madrid ka identifikuar pasardhësin e Marcelos.

Bëhet fjalë për Marcos Alonson, i cili është duke shkëlqyer në Premierligë me skuadrën e Chelsas.

“Don Balon” raporton se Alonso është objektiv i “Los Blancos” për verën e vitit 2018, përcjell “lajmi.net”.

Real Madridi është i gatshëm të bëjë ndryshime në skuadër dhe ta largojë mbrojtësin e majtë brazilian, i cili mbush 30 vjet në maj./Lajmi.net/