20.06.2018

Mbyllet marrëveshja, Panucci është trajneri i ri i kombëtares?

17 Korrik 2017

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka arritur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian Cristain Panuçi për të drejtuar kombëtaren shqiptare të futbollit.

Burime zyrtare nga FSHF ndërkohë këmbëngulin se marrëveshja nuk është mbyllur ende dhe se vijohet me negociatat.

Deri më tani nuk janë bërë publike mbi detajet e kontratës përmes të cilës italiani merr përsipër vijimin e punës atje ku e la De Biasi./albeu.com/