18.07.2018

Ish-mbrojtësi i Barceonës, në mesin e 22 të dënuarve për trafikim droge

10 Gusht 2017

Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Rafael Marquez është në mesin e 22 të dënuarve nga SHBA-të për trafikim droge.

Kapiteni i Meksikës dhe njëkohësisht ish-mbrojtësi i Barcelonës, Rafael Marquez është përfshirë në një skandal në SHBA, ku është dënuar për përfshirje në shpëlarje parash dhe trafikim droge.

Por kjo nuk është e gjitha, pasi është paralajmëruar se do të dënohen edhe 43 entitete në Meksikë, përfshirë një ekip futbolli dhe një kazino./albeu.com/