18.07.2018

Formacioni i Arsenalit kundër Leicester Cityt, plot mungesa (FOTO)

10 Gusht 2017

Arsenal do të ketë katër mungesa në ndeshjen kundër Leicester Cityt.

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger për këtë takim pritet të ketë shumë mungesa të mëdha, pasi nuk pritet të luajnë katër yjet e skuadrës Shkodran Mustafi, Laurent Koscielny, Mesut Ozil dhe Alexis Sanchez.