22.03.2019

Agjenti i Ronaldos tregon ku do ta mbyllë karrierën CR7

11 Korrik 2018

Agjenti i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes, ka thënë që Juventusi do të jetë klubi i fundit në karrierën e CR7.

Ai u shpreh shumë i lumtur me akordin, përcjellë “Lajmi.net”.

“Jam shumë i lumtur për Cristianon dhe besoj se Juventusi do jetë klubi i tij i fundit. I lumtur që Ronaldo mori këtë vendim, pasi me këtë skuadër do të mbyllë karrierën e mrekullueshme”, deklaroi Mendes.

“Falënderoj në mënyrë të veçantë presidentin Andrea Agnelli për vendosmërinë në tratativat me Realin e Madridit”, tha agjenti i Ronaldos./Lajmi.net/