23.01.2019

Zayn Malik ndahet nga Gigi Hadid, por i mbetet tatuazh në gjoks

14 Mars 2018

Zayn Malik është shfaqur për herë të parë që nga ndarja nga Gigi Hadid ... por tifozët  e pamëshirë e përqeshën atë për tatuazhin me sytë e ish të dashurës së tij mbi gjoksin e tij.

Të martën, Malik tronditi tifozët kur zbuloi se romanca e tij e profilit të lartë me Gigi Hadid kishte mbaruar pas më shumë se dy vjetësh së bashku.

Ai u shfaq për herë të parë që nga njoftimi për ndarjen, duke u relaksuar vetëm në shtëpinë e tij në Miami në të cilën ai ishte fshehur gjatë disa ditëve të kaluara.

Sidoqoftë, ndërsa këngëtari 25-vjeçar ka dalë pa këmishë në diellin e Floridës, ishte e vështirë të humbisje tatuazhin me sytë me bojë të ish super modeles, një fakt i cili nuk i kishte ikur tifozëve të tij.

Dhe ndërsa ai mori pak kohë për veten, tifozët e yllit hynë në Twitter për ta tallur atë për tatuazhin e syve Gigit në gjoksin e tij, veçanërisht pasi ai më parë kishte vizatuar imazhin e ish të dashurës së tij  Perrie Edwards, përgjatë gjatësisë së krahut të tij.