26.04.2019

Young Zerka e ka gati projektin e ri, ‘Nuk ma nin’ publikohet sot

6 Shtator 2018

Young Zerka e ka gati këngën e tij më të re.

‘Nuk ma nin’ titullohet ky projekt muzikor i cili do të publikohet sot ( e enjte ) në ora 17:00, shkruan lajmi.net.

Ishte këngëtari i njohur ai i cili e bëri të ditur këtë nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Kënga e tij e fundit ishte publikuar para 4 muajsh dhe ‘Anna’ në Youtube ka arritur të klikohet më shumë se 2 milion herë./Lajmi.net/