16.10.2019

Tha se pëlqen tek vetja të pasmet e mëdha, ky është komenti i Ritës mbi imazhin e Bebe Rexhës

5 Gusht 2018

Artistet shqiptare që realizojnë karrierë në botë, na bëjnë gjithmonë krenarë.

Bebe Rexha ka publikuar së fundi një imazh provokues, më të cilin kishte vënë në pah të pasmet bombastike, shkruan lajmi.net.

Përmes kësaj fotoje, ajo ka treguar njëkohësisht se është pjesa e trupit që asaj i pëlqen shumë.

Nuk ka munguar në këtë imazh as komenti i Rita Orës, e cila ka shkruar “Gjithçka” mbi foton e saj.

Kujtojmë që Rita dhe Bebe kanë bashkëpunuar në një projekt, bëhet fjalë për këngën “Girls”, që rezultoi shumë e suksesshme./Lajmi.net/