19.12.2018

Skivi i ka dy fjalë për njerëzit e thjeshtë

15 Dhjetor 2017

Më shumë është aktiv me rrjetet sociale, se sa me projekte muzikore.

Fjala është për Skivin i cili ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se ka lënë një thënie interesante, post ky i rrallë nga ana e tij, por siç duket foton e ka shpërndarë pasi thënia ishte lënë në një nga imazhet e tij,  shkruan lajmi.net.

Në këtë foto flitet për thjeshtësinë.  Sipas Skivit “të jesh i thjeshtë nuk është e thjeshtë”.

Siç duket reperi veten e cilëson si një njeri të thjesht, por në realitet shpesh nga fansat thuhet se këngëtarët në Kosovë dhe Shqipëri ia mbajnë vetes si njerëz të rëndësishëm dhe shpesh i cilësojnë si mendjemëdhenj./Lajmi.net/
wewer