21.05.2018

Shokon motra e Encës, shikoni të pasmet dhe këmbët e saj (Foto)

19 Qershor 2017

Këngëtarja Enca Haxhia së bashku me familjen e saj janë duke pushuar në Turqi.

Enca ka publikuar shpesh foto provokuese duke ndezur netin. Gjatë ditës së sotme edhe motra e saj Uindi ka publikuar një foto në të cilën i bien në sy të pasmet.

Në këtë foto nën ujë motra e këngëtares nuk duket dhe aq në formë.