16.12.2018

Roberti: Pas buzëqeshjes sime është…

12 Shkurt 2018

Këngëtari dhe muzicienti Robert Berisha është emër shumë i dashur për publikun.

Ai është aktiv në rrjete sociale me publikimin e imazheve nga përditshmëria e tij, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Roberti ka postuar një fotografi me të cilën shfaqet duke buzëqeshur, e fotos ia la këtë mbishkrim.

“Pas buzëqeshjes sime është gjithçka që nuk do ta kuptosh kurrë”, ka shkruar ai.

Kujtojmë projekti i fundit nga Roberti është “Për ditëlindje”, këngë që është pritur mirë nga publiku. /Lajmi.net/