20.06.2018

Publikojnë foto të çuditshme, të gjithë tallen me yllin e Atleticos dhe të dashurën e tij (FOTO)

17 Korrik 2017

Koke dhe e dashura e tij kanë përfunduar në faqet qesharake të rrjeteve sociale.

E dashura e mesfushorit të Atletico Madridit, Beatriz Espejel, ka publikuar një foto në rrjetet sociale me Koken.

Por, pozicioni i “çuditshëm” i tyre në foto, iu ka dhënë hapësirë faqeve të ndryshme në rrjetet sociale që të shfrenojnë fantazinë e tyre, përcjellë “Lajmi.net”.

Sinqerisht, fotoja e mëposhtme po që lë vend për imagjinatë… /Lajmi.net/