26.04.2019

Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës në këto platforma muzikore

14 Shtator 2018

Mozzik dhe Loredana tash e një kohë janë duke e paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Dyshja kanë sjell këngën e parë së bashku që mban titullin “Bonnie Clyde” e cila tashmë është lansuar.

Mirëpo, sipas Mozzik ky projekt vjen vetëm në dy platforma muzikore, Spotify dhe Itunes e që sot pritet të dalë edhe në Youtube.

Çifti kanë realizuar një këngë të gërshetuar ndërmjet gjuhës shqipe dhe asaj gjermane. Pritet që të pëlqehet nga publiku.