16.12.2018

Pozat ‘nudo’ favoritet e Bleona Qeretit

7 Dhjetor 2017

Këngëtarja Bleona Qereti duket se asnjëherë nuk ngopet duke pozuar 'nudo'.

Fotosesionet që ajo i realizon kryesisht janë të tilla dhe shihet se këngëtarja e njohur i bën me plot dashuri, shkruan lajmi.net.

Bleona, këto imazhe i publikon shpesh nëpër rrjete sociale madje nëse nuk realizon foto të reja i ri-publikon ato të vjetrat duke e dëshmuar një herë e mirë që të dalë ‘nudo’ është diçka që ajo e ka shumë në qejf.

Së fundmi Bleona e ka publikuar një foto ku shihet e zheshur duke e mbuluar me dorë pjesën e poshtme intime./Lajmi.net/