22.11.2019

Përbrenda veturës ‘Porsche’ të Ledina Çelos

17 Qershor 2019

Ledina Çelo e ka ‘reklamuar’ veturën e saj ‘Porsche’. Ledina Çelo i ka bërë disa postime në Instastory dhe shihet duke ngarë makinë luksoze, shkruan lajmi.net.

Ajo shihet duke i dhënë një makine të tipit ‘Porsche’ e cila sipas të gjitha gjasave është e saj.

Këngëtarja po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, andaj lidhur me përditshmërinë e saj fansat po i mban të informuar.

Ani pse nuk ka publikuar qe një kohë projekte të reja muzikore, Ledina vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun./Lajmi.net/