22.05.2019

Pasi tha se është biseksuale, ja çfarë bën Rita Ora (Foto)

12 Maj 2018

Rita Ora në bashkëpunim me Cardi B, Bebe Rexha dhe Charlie XCX kanë publikuar dje projektin e tyre të ri.

Por Rita Ora ka rrëfyer edhe një të vërtetë të madhe, duke pranuar se është biseksuale.

Rrëfim ky që ka zgjuar shumë reagime në mesin e njerëzve.

Rita dje është paraqitur në një koncert, ku u pa shumë energjike si zakonisht dhe gjithashtu këndoj edhe këngën e re.

Kënga është pëlqyer shumë nga publiku dhe pritet të shndërrohet në një “himn” për komunitetin LGBT.
\"\"

\"\"

\"\"