16.10.2019

Nuk ndalet Ermal Fejzullahu, ja kur vjen projekti i ri

6 Gusht 2018

Ermal Fejzullahu është shumë aktiv me këngë dhe koncerte.

Këngëtari ka qenë së fundi i ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Në atë intervistë, ai foli rreth angazhimeve në muzikë si dhe për jetën private, të cilës nuk mund t’i ikë nga vëmendja e jetës pasi është fytyrë publike.

Ndër të tjera, ai tregoi se kur do të mund ta dëgjojmë këngën e re nga Ermali dhe a vjen në duet apo solo.

Ndiqeni videon nga minuta 2:45 dhe mësoni të rejat nga Ermali. /Lajmi.net/