19.07.2018

Nuk do ta besoni si u transformua Big Mama në imazhet e fundit (Foto)

11 Shtator 2017

Këngëtarja Big Mama para disa muajsh ka bërë një ndryshim në fizik, me të cilin ka habitur të gjithë.

Por, duket se nuk ishte vetëm pesha ajo e cila e ndryshon tërësisht këngëtaren, shkruan lajmi.net.

Gjatë ditës së djeshme, Bigi ka sjellë disa fotografi në rrjete sociale në të cilat u shfaq me një pamje krejt ndryshe.

Ajo u paraqit me një stil ndryshe të flokëve, që dukej krejtësisht ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim zakonisht dhe duket se këtë ndryshim ajo duhet ta vendosë tek vetja pasi i shkon shumë për shtat./Lajmi.net/