16.12.2018

Nuk do ta besoni se kush iu bashkua serialit ‘O sa mirë’ (Foto)

7 Dhjetor 2017

Është një nga serialet me të ndjekura në vend.

Që nga koha e episodit të parë e deri më tani në ‘O sa mirë’ kanë kaluar për një nga episodë shumë emra të njohur nga skena e shoubizit dhe politikës, shkruan lajmi.net.

Por, në një nga episodët që do transmetohet shpejt është dhe një mysafir shumë special.

Fjala është për kryetarin e Drenasit, Ramiz Lladrovci.

Ramizi do bëhet pjesë e vetëm një episodi dhe duke ditur karakterin dhe anën e tij kur përdor humorin, kjo sfidë nuk do jetë shumë e vështirë për të./Lajmi.net/
screenshot_1