16.10.2019

Morena Taraku mbulon tatuazhin e të dashurit miliarder!

2 Gusht 2018

Lidhja dhe ndarja e modeles, Morena Taraku ka pushtuar kopertinat e mediave rozë.

Kjo ngase për një kohë të shkurtër është zbuluar lidhja e më pas nuk voni edhe aq gjatë kur dyshja vazhduan rrugët ndaras, shkruan lajmi net.

Çifti po ashtu, bënë tatuazh emrin e njëri-tjetrit e që në imazhin e fundit siç duket Morena ka fshehur atë apo e ka fshirë tërësisht.

Sido që të jetë, këngëtarja Taraku po ecën mjaft mirë me projekte muzikore e cila nuk lë anash as koncertet në trojet shqiptare.

“Femrat”, është kënga e fundit e publikuar nga ajo në duet me DJ Dagz dhe DJ Pm./Lajmi.net/