19.07.2018

Modelja e njohur “çmendet” me kolegun e saj gjatë xhirimeve (Foto)

9 Shtator 2017

Modelja e njohur botërore, Cara Delevigne u zhvesh tërësisht gjatë një skene të nxehtë në filmin “Tulip Fever”.

Në disa fotografi të publikuara, modelja seksi e kthyer në aktore mund të shihet derisa bashkëpunon me kolegun e saj në realizimin e disa skenave intime.

Filmi i ri që ka aktorë si Jude Dench dhe Jack O’Connell, do të shfaqet javën e ardhshme.