20.05.2018

Miriami zbulon një ‘sekret’ të Albanit (Foto)

14 Shtator 2017

Kudo janë bashkë. Alban Skenderaj dhe Miriam Cani kohën e tyre e kalojnë së bashku edhe në studio ku realizojnë këngë të reja, shkruan lajmi.net.

Miriami ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është bashkë me bashkëshortin e saj duke provuar demo të reja.

E sipas shkrimit të lënë, këngëtarja ka thënë se kur është në studio, Albani bëhet serioz!/Lajmi.net/