20.10.2019

Luana shfaqet super joshëse nga Velipoja (FOTO)

14 Gusht 2018

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjolla është duke shijuar suksesin e saj në fushën e muzikës, shkruan “Zeri.info”.

Ajo këto ditë të nxehta është angazhuar në koncerte të ndryshme pas këngëve të fundit që ka sjell.

Luana, sonte është duke mbajtur një koncert në qytetin e Velipojës, përcjell më tutje “Zeri.info”.

Ajo në këtë koncert është shfaqur me një fustan ngjyrë ari, i cili vë në pah ‘asetet’ e saj.

Me gjoksin pak të zbuluar dhe me këmbën pothuajse komplet, Luana me këtë fustan të gjatë shfaqet mjaft joshëse, përcjell “Zeri.info”.

Për më shumë, shikojeni fotografinë e mëposhtme.
Image