22.03.2019

‘Kriminel’ kënga më e re nga Noizy

16 Mars 2018

Po e vazhdon produktivitetin e tij në muzikë.

Reperi Noizy përmes një fotografie të hedhur në Instastory ka bërë të ditur se së shpejti do ta lansojë këngën e tij të re, të titulluar ‘Kriminel’, shkruan lajmi.net.

Në foto, e cila duket se është shkëputur nga klipi, ai shihet brenda një veture luksoze.

Kënga është në bashkëpunim me Azet dhe Zuna, madje, pritet të publikohet shumë shpejt./Lajmi.net/