19.08.2018

Leonora e bukur si çdo herë, plot sharm në fotografitë e fundit

10 Tetor 2017

Këngëtarja Leonora Jakupi tash e sa vite njihet për një stil unik dhe elegancën në çdo paraqitje publike.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram në të cilat shfaqet me buzëqeshje në fytyrë, shkruan lajmi.net.

Nuk munguan komentet nga ana e ndjekësve të cilët e komplimentuan për dukjen, duke mos harruar ta quanin ‘diva e muzikës shqiptare’.

“Pa asnjë dyshim” është projekti i fundit nga Leonora Jakupi, të cilin e solli në maj të këtij viti./Lajmi.net/