22.08.2018

Ky është momenti djema! Enca ua mundëson ta shihni nëse e ka gjoksin origjinal

12 Tetor 2017

Këngëtarja Enca Haxhia njihet për 'çmenduritë' e saj dhe zbulimin e gjoksit gjigant.

Por kësaj here ajo ka zgjedhur që para kamerës në telefonin e saj ta zbuloi atë pjesë më shumë se kurrë më parë, madje duke dalë veç me sytjena dhe bërë lëvizje ‘drithëruese’ para një numri të madh ndjekësish në Instastory, shkruan lajmi.net.

Është diskutuar shpesh nëse e ka bërë apo jo gjoksin, por djema, tani e keni më afër si asnjëherë më parë ta vlerësoni një gjë të tillë.

Këngëtarja e disa hiteve nuk është përmbajtur, përveç videos së publikuar ka sjell edhe një foto po aq provokative duke ulur xhinset poshtë./Lajmi.net/