21.05.2018

Kjo duhet të jetë poza më seksi e Encës (Foto)

18 Qershor 2017

Këngëtarja më e përfolur në mediet rozë, Enca Haxhia këto ditë ka gjetur kohë të bëj pak pushim në plazh.

Nga atje, Enca po sjell vazhdimisht imazhe të ‘nxehta’ me bikini dhe rroba në të cilat vë në pah linjat bombastike, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e fundit Enca ‘habiti’ me pozën që kishte marrë, duke u shfaqur më seksi se kurrë më parë.Kujtojmë se këngëtarja është drejt finalizimit të projektit të saj ‘Ciao’, të cilin pritet ta hedhë në treg shumë shpejt./Lajmi.net/