19.08.2018

Keni menduar se Ermali është më i vjetër se Ledri? Ja përgjigja befasuese

10 Tetor 2017

Dyshja Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula, përveq që janë shokë të mirë ata ndajnë edhe profesionin, dhe shumë hite tjera.

“Tavolina” ishte vetëm një nga këngët që i bëri bashkë ata duke vazhduar më pas me “Shko” që ishte pjesë e Top Fest ku edhe u shpërblye me çmimin e parë, shkruan GazetaBlic.

Por, mosha e tyre mund të ju habisë.

Ndoshta dukja e Ermalit, martesa dhe fëmijët mund ta bëjnë atë të duket më i moshuar se reperi Ledri Vula, por jo!

Ledri është më i vjetër se Ermal Fejzullahu. Reperi ka 31 vjet ndërsa Fejzullahu 29, jemi të bindur që këtë nuk do ta besonit, por është e vërtetë.