15.12.2018

Kënga e Ronela Hajatit tejkalon kufinjtë, dëgjohet edhe në Indonezi

13 Nëntor 2017

Këngëtarja Ronela Hajati që nga fillimet e para të karrierës ka qenë shumë e suksesshme.

Andaj kjo ka bërë që projektet e saj muzikore të dëgjohen shumë në vendet shqipfolëse dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net.

‘A do si kjo’ madje i ka kaluar kufinjtë dhe po dëgjohet edhe në Indonezi.

Këtë e ka bërë të ditur Ronela nëpërmjet një postimi ku shihet se një grup njerëzish që s’janë shqiptarë kanë realizuar një koreografi me këngën e saj.

Ndryshe Ronela Hajati po punon për projekte të reja muzikore./Lajmi.net/