19.06.2018

Kardashian i çmend të gjithë, shikoni se si ka dalë në rrugë (Foto)

20 Prill 2017

Ylli televiziv, Kim Kardashian, përmes rrjeteve sociale njoftoi se ka rënë në peshë për disa kilogramë dhe shkak për këtë dobësim të papritur të saj ka qenë gripi.

Pas kesaj, Kardashian ka vendosur të na prezantojë edhe me pamjen e saj mahnitëse pas këtij dobësimi, ndërkohë që ishte duke shkuar për të darkuar në një restorant të Los Anxhelosit.

Seksbomba 36-vjeçare amerikane tërhoqi vëmendjen e pothuajse të gjithë kalimtarëve, të cilët kanë mbetur të befasuar nga ajo që ju kanë parë sytë.