20.06.2018

I nxore të gjitha Bella!

18 Maj 2017

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në botë. Por pavarësisht se zotëron pasarelat në Paris, Londër e Nju Jork, Bella Hadid nuk është imune ndaj incidenteve në tapetin e kuq.

Dhe kjo ndodhi në hapjen e Festivalit të Kanës. Duke ecur në tapetin e kuq në edicionin e 70-të të Festivalit të Filmit, 20-vjeçarja pati një problem me veshjen.

Modelja i buzëqeshte kamerave dhe dukej mjaft në formë, por në fakt problemi ishte fustani i saj, i cili hapej duke i ekspozuar të brendshmet.