19.07.2018

Gjëja e parë që Bebe Rexha bëri me të arritur në Las Vegas (Foto)

10 Shtator 2017

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha dje ka arritur në Las Vegas.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk ngurron të tregojë çdo gjë që bën, shkruan lajmi.net.

Bebe publikoi një foto me të arriur në Las Vegas, me të cilën tregoi se cili është veprimi i parë që bën me të arritur në atë vend.

“Menjëherë kur arrini në Vegas”, është mbishkrimi i këngëtares sipër një videoje pranë lojërave të fatit që janë më të famshmet në Las Vegas./Lajmi.net/