19.06.2018

Genta zhvishet e tëra në klipin e ri? (Foto)

14 Korrik 2017

Kanë kaluar disa ditë që kur lajmi.net përmes burimeve të veta bëri të ditur se Genta, Albatriti dhe Nurteel po vijnë me këngë të re.

E tashmë kanë filluar edhe xhirimet e këtij klipi, shkruan lajmi.net.

Ka qenë Genta ajo e cila në Instagram ka hedhur një fotografi nga xhirimi dhe shihet në pishinë.

Duke qenë ishte brenda në ujë dhe se kishte bikni ngjyrë trupi, Genta dukej sikur është e zhveshur e tëra./Lajmi.net/
screenshot_3