19.12.2018

Fero paralajmëron diçka për ‘hejterat’ e tij

16 Dhjetor 2017

Karrierën e ka nisur me shumë sukses.

Por, kohëve të fundit Fero është duke u përballur me disa probleme të vogla, siç është fshirja e këngës dhe tentimi për t’ia hakuar Instagramin, shkruan lajmi.net.

E krejt këto, sipas tij po ia bëjnë për ta frikësuar.

Mirëpo, reperi përmes fotove dhe videove në rrjetet sociale po tregon se atë nuk e frikëson dot asgjë.

Përmes një foto të publikuar në Instastory, Fero ka thënë se shumë shpejt do lasnohet kënga ‘Gang Gang’ dhe do jetë një nga projektet më të mëdha në gjithë estradën shqiptare.

Në fund të shkrimit, ai ka paralajmëruar se është vetëm një muzikë dhe ‘hejterat’ e tij nuk kanë pse të frikësohen./Lajmi.net/
ewrerwe