24.04.2019

Enca kërkon ndjesë, termetin në Shqipëri e ‘shkaktoi’ ajo

4 Korrik 2018

Rreth orës 11:02 Shqipëria është kapluar nga një termet. Enca Haxhia thotë se termetin e ka shkaktuar ajo, shkruan lajmi.net.

Sipas saj arsyeja e termetit sipas saj është se projekti i radhës i këngëtares po vjen tani dhe ende pa u publikuar, paralajmërimi ka shkaktuar termetin.

Në fakt ajo thotë se e ka lëshuar këngën në studio prandaj ndodhi e gjithë kjo. Fansat mezi po presin që kënga të dal dhe Ecna zbuloi se do të ndodhë tani shpejtë./Lajmi.net/