24.05.2018

E zhveshur tërësisht në plazh, modelja la fasnat pa fjalë (Foto +18)

20 Mars 2017

Modelja dhe aktorja e njohur Emily Ratajkowski ka habitur fansat me imazhin e fundit që ajo ka publikuar.

Meqenëse koha ishte shumë e nxehtë duket se modelja nuk ka mundur t’i duronte rrobat në trup, ajo u zhvesh tërësisht, shkruan lajmi.net.

‘Sirena’ është mbishkrimi i bukuroshes mbi foton e saj topless, imazh ky që kishte marrë komente dhe pëlqime pa mbarim.