24.05.2018

Diva bëhet nënë për herë të parë, publikon imazhin e parë me foshnjen (Foto)

19 Prill 2017

Këngëtarja e madhe Adelina Ismaili, e njohur si Diva e muzikës shqiptare është bërë sot (e martë) nënë për herë të parë.

Ajo ka lindur në Zvicër, gjersa gjinia e foshnjes është mashkull.

Lajmin për këtë gjë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi në faqen e saj në Facebook, ku shihet dora e bashkëshortit të saj Valit, dhe dora e saj kapur me dorën e foshnjes.

Pas një viti vuajtjesh nga humbja e nënës, xhaxhait dhe peripetive tjera, familja Ismaili më në fund gëzohen me një anëtar të ri në familje. Urime Diva!/Telegrafi/