16.12.2018

Deklarata ‘bombë’ e moderatores: Ja përse martohen vajzat në Shqipëri

14 Nëntor 2017

Moderatorja Fjodora Fjora ishte e ftuar sot në emisionin e mëngjesit "Wake up".

Tema për të cilën ishte ftuar Fjodora ka qenë marrëdhëniet në çift, meqë rast ajo befasoi me një deklaratë që dha.

Duke qenë se ajo është nënë e një fëmije të birësuar dhe se është shprehur gjithnjë kundër martesave duke thënë që nëse një ditë do hynte një mashkull në jetën e saj, ai do të ishte vetëm partner.

Në “Wake up” moderatorja ka zbuluar një sekret të disa mikeshave të saj, me të cilën deklaratë ka habitur të gjithë, shkruan Xing.al.

“90 për qind e dasmave të mikeshave të mija ku kam qenë. janë martuar sepse ose kanë qenë shtatzënë ose kanë pasur partner emigrant”, ka thënë Fjodora.