25.04.2018

Çka ka ndodhë kështu me Luanën? (Foto)

16 Maj 2017

Pavarësisht se Luana Vjollca është ndër femrat e ekranit shumë e “fiksuar”pas palestrës, duket se trupi i saj ka ndryshuar shumë, por jo për mirë.

Luana kohët e fundit ka shtuar në peshë dhe kjo është evidentuar në daljet e saj publike, shkruan Shqiptarja.

Kjo gjë është vënë më shumë dukje në puntatën e fundit të emisionit “Pa limit”. Siç mund ta shikoni në foto trupi i saj nuk është dhe aq seksi se jemi mësuar ne ta shohim.
screenshot_4