24.05.2018

Capital T nuk do ta njihni në këtë foto, ja çfarë ndryshimi ka bërë në flokë (Foto)

19 Maj 2017

Që nga fillimi i karrierës e deri më sot, reperi Capital T ka pësuar një mori ndryshimesh.

Heqja e kileve të tepërta dhe rritja e flokëve, janë dy nga këto ndryshimet që njihen si më drastike, shkruan lajmi.net

Kur jemi te flokët, deri më tani Capo pothuajse gjithmonë ka dal me flokë të përmbledhura lartë në pjesën e kokës.

Por, sot, ai me një foto të hedhur në Instagram, tregoi se si i rrinë ato kur i ka të lëshuar.

Capital T pothuajse nuk njihej fare dhe dukej tejet interesant me këtë ndryshim nga përditshmëria./Lajmi.net/