24.04.2018

Big Mama shkëlqen me pozat e fundit (Foto)

16 Korrik 2017

Big Mama tashmë nuk po e ka problem edhe të merr poza si modele.

Muaj më parë këngëtarja shkupjane pati një intervenim kirurgjik ku largoi kilogramët e tepër.

Kjo i ka shtuar vetëbesimin dhe tani këngëtarja që në realitet quhet Besjana Kasami po shfaqet shumë joshëse, transmeton Telegrafi.

Në llogarinë personale të Instagrami, ajo ka publikuar disa imazhe teksa merr poza para aparatit fotografik.

Ajo ishte veshur me një fustan të bardhë, i cili i shtone elegancën dhe hijeshinë Bigut.