19.06.2018

Beyonce për herë të parë shfaqet me binjakët (Foto)

14 Korrik 2017

Këngëtarja e njohur Beyonce ka ndarë fotografinë e parë të saj me binjakët e saj për t'i festuar njëmujorin e lindjes së tyre.

Këngëtarja amerikane gjithashtu konfirmoi se binjakët  quhen Sir Carter dhe Rumi - të cilat ishin përfolur pasi ajo dhe burri Jay-Z paraqitën një markë tregtare për emrat, transmeton Gazeta Express.

Fotoja tregoi nënën 35-vjeçare dhe tre binjakët e mbuluar me fletë ngjyrë vjollce, ndërsa ajo mbante një mbulesë blu.

Ajo mori më shumë se dy milionë pëlqime në Instagram në një orë.

Beyonce shkroi: "Sir Carter dhe Rumi sot 1 muaj", me një varg emoji të duarve të lutjes dhe një gruaje, një burrë, një vajzë të vogël dhe dy foshnje.

Përveç binjakëve, një djalë dhe një vajzë, Beyonce dhe rapper Jay-Z janë gjithashtu prindërit e vajzës pesëvjeçare, Blue Ivy.

Stili i imazhit, në të cilin Beyonce qëndron në një kopsht të zbathur përballë një harku me lule, i bën jehonë fotografive që ajo njoftoi shtatzëninë e saj në rrjet. Ky postim, në shkurt, u bë më e pëlqyera në historinë e Instagram.

Bota kishte pritur me padurim shikimin e parë të foshnjave që nga koha kur media amerikane raportoi se këngëtarja kishte lindur muajin e kaluar.

Por as ajo as Jay-Z nuk kishin konfirmuar asnjë detaj të binjakëve deri tani.

Babai i saj Mathew Knowles kishte tëeeted më 18 qershor, duke thënë: "Ata janë këtu!" Dhe "Ditëlindjen e Gëzuar për binjakët" – por duket se binjakët ishin lindur më 14 qershor./Gazeta Express/