24.05.2018

Bella, engjëllore me të bardhë

17 Maj 2017

Në prag të hapjes së Festivalit të 70 të filmit në Kanë, Bella Hadid është shfaqur hyjnore me të bardha.

Modelja 20-vjeçare, që çdo ditë e më shumë po merr vëmendje në botën e modë, e veshur me ta bardha tregonte edhe linjat e saj perfekte.

Bella është fotografuar edhe duke zbritur nga një varkë së bashku me modelen dhe njëkohësisht shoqen e saj Hailey Baldwin.