16.10.2019

Bebe Rexha ndjek këngëtarin kosovar, pëlqen këtë foto ‘hot’ të tij

8 Gusht 2018

Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Bebe Rexha ndjek në Instagram edhe këngëtarin Seven Saraçi, e cila pëlqeu një foto të tij të postuar së fundi, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për imazhin në të cilin këngëtari shfaqet në saunë, gjysmë i zhveshur, duke marrë edhe shumë pëlqime e komente të tjera.

Nuk dihet nëse dyshja njihen nga afër, apo i bashkon vetëm profesioni dhe përkatësia etnike./Lajmi.net/