22.11.2019

Beatrix Ramosaj bën provokimin e radhës me bikini nga dhoma e gjumit

17 Qershor 2019

Beatrix Ramosaj ka provokuar keq me bikini nga dhoma e gjumit.

Kohëve të fundit, Beatrix Ramosaj i ka shpeshtuar provokimet, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e njohur shqiptare është bërë shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe pothuajse çdo herë po publikon foto nga dhoma e gjumit.

Kësaj radhe ka zgjedhur që të bëjë lëvizje provokative në bikini dhe duket tejet e ‘zjarrtë’.

Qëllimi i saj ishte reklamimi i bikineve por sytë e fansave kanë shkuar diku tjetër./Lajmi.net/