24.05.2018

Aurela Gaçe kolegëve të saj këngëtar: Po ulërini

19 Prill 2017

Këngëtarja Aurela Gaçe ka një kritikë të hapur për kolegët e saj këngëtar.

Ajo ka zgjedhur llogarinë Instagram ta publikoi një reagim të saj brenda të cilit ka disa këshilla, shkruan lajmi.net.

Aurela ka shtruat pyetjen Çfarë do të thotë të këndosh? të cilës më pas i ka dhënë një përgjigje duke mos nguruar ta thotë se: Çelësi është të arrish të tregosh historinë e këngës dhe jo sa lart ‘ulërasin’.