19.07.2018

As modele, as aktore Aurela Hoxha ndërron tërësisht profil! Nuk do e besoni ku do e shihni!

9 Shtator 2017

Kohët e fundit është përfolur se së shpejti do të hapet televizioni më i ri “Fax News”.

Por a jeni kuriozë të dini se cila do të jetë moderatorja e  emisionit sportiv në “Fax News”? Burime për Blitz.al kanë thënë se ajo do të jetë pikërisht Aurela Hoxha.

Tashmë atë do ta shohim në një format që nuk e kemi parë asnjëherë më parë, ndërkohë që vite më parë ka provuar të moderojë emisione mode dhe modelingu.

Por a do të sfidojë Aurela vajzat e tjera seksi të sportit, kjo mbetet për t’u parë.